Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Golden Boy

Go down 
+3
Frik Lik
OmenRider
Neph
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Golden Boy Empty
PostajNaslov: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimečet lip 21, 2007 3:49 pm

"Golden Boy" je manga i anime autora Tacuje Agave o 25-ogodišnjem "putujućem studentu" po imenu Oe Kintaro. Počevši od 1992. godine, manga je u dijelovima izlazila u Super Jump magazinu, dok je prva knjiga sakupljenih poglavlja izdata sljedeče godine. Dijelovi mange su adaptirani u OVA serijal 1995. godine.

Golden Boy GoldenBoy

Golden Boy prati dogodovštine Kintaroa, koji napušta sveučilište u Tokiju iako je ispunio sve uvjete za diplomu iz prava. On živi život bez obaveza, luta Japanom od grada do grada, od posla do posla. Tijekom svog lutanja, Kintaro nailazi na žene čije živote dramatično menja. Neprestano promatra i proučava svijet i ljude oko sebe, marljivo zapisujući svoje zaključke u bilježnici.

Iako anime nije hentai, sadrži scene dijelomične golotinje, prikazuje orgazme i masturbiranje ženskih osoba. Sa druge strane, manga, koja se izdaje samo u Japanu, skoro da postaje hentai počevši od druge knjige.[1]

Radnja
Spoiler:

OVA
Kao anime adaptacija Golden Boy je prvobitno izdat na video kazetama, a kasnije i na laserdisku u okviru šest epizoda. Kintarou glas pozajmljuje Micuo Ivata. Uvodna tema je "Bicycle Race" muzičke grupe Blümchen, dok pjesmu "Study A Go! Go!" koja se može čuti tokom odjavne špice izvode "Golden Girls". Sljedi pregled epizoda;

"Kompjuterske znanosti"
Kintaro dobiva posao čistača u softverskoj firmi u kojoj rade isključivo žene kojom upravlja oskudno odijevena "Madam Predsjednica" (glas: Hiromi Curu). Kada problem sa napajanjem ugrozi budućnost tvrtke, Kintaro dobija priliku da isproba svoje novostečeno znanje iz programiranja.
"Izazivanje dame"
Kao asistent kandidatu za mjesto gradonačelnika, Kintaro dobva priliku biti tutor njegove kćerke, privlačne tinejdžerke po imenu Naoko Kacuda (glas: Juuko Minaguči), koja od našeg junaka želi nešto više od pomoći u matematici.
"Opasnost! Prva Ljubav"
Vlasnik nekog restorana je slomio ruku zbog nedavne automobilske nesreće, i dok se ne oporavi, Kintaro pomaže sa spremanjem jela te uči zanat. Vlasnikova ćerka Noriko (glas: Juri Širatori) ima lijepog dečka, ali splet okolnosti čini da Kintaro počne sumnjati u njegovu iskrenost...
"Plivanje u Moru Ljubavi"
Kintaro izaziva Ajuko Haramizu (glas: Kikuko Inoue), lokalnu instruktorku plivanja na dvoboj, nesvjestan da izaziva bivšeg Olimpijskog šampiona. Uz to, Kintaro shvaća da bi i njemu samom dobro došla koja lekcija iz plivanja.
"Leđa uza Zid"
Kintaro ovoga puta radi kao sluga za imućnu porodicu koja cijeni tradicionalne vrijednosti. Nevolja nastaje kada Kintaro posumnja da je njegova mlada gazdarica Reiko Tarajama (glas: Sakiko Tomagava) zaljubljena u svoj motocikl... bukvalno.
"Animirati je zabavno!"
Chie (glas: Mika Kanai) radi u studiju za anime gdje se Kintaro zapošljava. U studiju nastaju poteškoće pri produkciji novog animea, ali Kintaro odlučuje da neće dozvoliti da projekat propadne. U ovoj epizodi se kao posebni gost pojavljuje animirana verzija samog Tatsuje Egave, kojoj glas podaruje autor mange lično.

----------------------------

Meni najzabavniji i najsmiješniji anime, tko nije gledao neka nabavi. Svi ćete se razočarati malim brojem epizoda ali zato slijedi nastavak u mangi

Mišljenja?
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimečet lip 21, 2007 5:09 pm

Komično.

Na nekoliko mjesta sam umro od smijeha, i to većinom na one nebitne fore (npr. u prvoj epizodi kad se zaleti prema onim mafijašima, pa lagano skrene u ulicu sa strane . . . umro sam, ili scena u drugoj ep kad mu žena da škare u ruke, a on zuji . . . ili u zadnjoj epizodi kad traži autogram . . . hahaha to mi je bilo predobro . . .)

Ma, odličan kratki i zabavni serijal, a nije glup niti nategnut. Aj laaaaajk hello
[Vrh] Go down
OmenRider
Danshaku (baron)
Danshaku (baron)
OmenRider


Broj postova : 311
Age : 36
Boravište : Neo-Tokyo
Najdraži Animei : Akira,Project Freedom,Yukikaze
Registration date : 06.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimečet lip 21, 2007 5:25 pm

davno gledah anime i zaključih:ima dobar.........bike hehe


Zadnja promjena: ; sub lip 23, 2007 10:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://omenrider.deviantart.com/
Frik Lik
Danshaku (baron)
Danshaku (baron)
Frik Lik


Male
Broj postova : 269
Age : 37
Boravište : Zagreb,Croatia
Najdraži Animei : Dragon Ball Z,Ranma 1/2,Naruto.Golden Boy, Trigun
Registration date : 06.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimesub lip 23, 2007 9:46 pm

zakon zakon zakon Wink!!!
[Vrh] Go down
leaesca
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
leaesca


Female
Broj postova : 46
Age : 36
Najdraži Animei : Escaflowne, ParaKiss
Registration date : 10.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimepon lip 25, 2007 12:09 am

Ja si želim nabavit sve mange jr nemam Sad..
Obožavam taj anime!!!!!
[Vrh] Go down
iMarko
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
iMarko


Male
Broj postova : 5
Age : 42
Boravište : Zagreb
Struka : Student
Najdraži Animei : GitS, Jin Roh, Spirited Away, Death Note, Bleach, Golden Boy
Registration date : 27.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Odličan   Golden Boy Icon_minitimesri lip 27, 2007 8:09 pm

Jedan od meni najboljih i najdražih animea...osobito 4. epizoda...šta se može kad treniram plivanje Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimesri lip 27, 2007 8:13 pm

iMarko je napisao/la:
Jedan od meni najboljih i najdražih animea...osobito 4. epizoda...šta se može kad treniram plivanje Smile
hhahaha meni je to isto najbolja epizoda XD preludo XD
Spoiler:
[Vrh] Go down
pozda
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
pozda


Male
Broj postova : 20
Age : 39
Boravište : najviše drvo u parku
Struka : informacijska znanost
Najdraži Animei : Naruto, Samurai Champloo, Elfen Lied, Golden Boy, Chobits, DearS
Registration date : 28.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimečet lip 28, 2007 3:15 pm

ma meni je taj anime totalno do yaya, pogotovo mi je bila urnebesna ona scena koju je već netko spomenuo sa mafijozima i onda kada je bio flešbek kada je radio na kompu (ili na papiru, zavisi kako se uzme) lol

totalno jak anime, moj frend, inače čoek koji ne voli anime, je presjedio kod mene svih 6 epizoda, i čak je priznao da mu je oke! pa ako se nekomu ko nevoli animeje svidilo, onda kvaliteta Golden Boya govori sama za sebe!

a nastavlja se u mangi? unti kruva moram to odma nabavit....

:afro:
[Vrh] Go down
http://pozda.awardspace.com
Gost
Gost




Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimečet lip 28, 2007 3:27 pm

moraš svakako, ima fora još epizoda!
[Vrh] Go down
(p)iwa
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
(p)iwa


Female
Broj postova : 7
Age : 34
Boravište : the village
Struka : džakkk
Registration date : 15.06.2007

Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitimesri srp 11, 2007 2:35 pm

odličan anime... jedan od rijetkih ili možda čak jedini koji sam u cjelini pogledala ^^
pitam se zašto Smile anyhow, it's great!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Golden Boy Empty
PostajNaslov: Re: Golden Boy   Golden Boy Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Golden Boy
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» His Dark Materials: The Golden Compass

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Japanska Produkcija :: Anime-
Forum(o)Bir: