Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Errrrm . . .

Go down 
+2
No Mercy
Neph
6 posters
Autor/icaPoruka
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimečet ruj 06, 2007 10:44 pm

Quote sa MAF foruma : http://manga.net-junkie.org/forum
Za one koji su regani, precizniji link bi bio : http://manga.net-junkie.org/forum/index.php?topic=3428.0

Nda, onto the quote:

AUTOR: Jan, pod nickom Pts.Of.Athrty
NASLOV TOPICA: Banzoko - ZG anime klub

"Hmh. Čudi me da Anella nije već pisala o ovome, pa, ja ću onda.

Ne znam da li smijem baš na sebe ovo tako stavljati, ali, mislim da mogu. Naime... još prije cc 2 godine, preko nekoliko drugih foruma sam skupio skupiti nekolicinu likova koji su išli u MaMu, isto kao i ja očito pitali pogrešne ljude za uključivanje u aktivnosti anime / manga skupine, pa su mislili da mogu bolje. Okupio sam ih, te sam iznio neke svoje ideje. Anella i brat i Seph su bili na jednom od tih sastanaka.

Kako je "Nippon klub" u to vrijeme držao predavanja o crtanju, Japanu, Japanskoj kulturi i tako dalje - razmišljao sam da bi trebalo nešto slično tu napraviti, u ZGu. Samo, svi bi imali svoj prostor, neka vrst okupljališta za one čije su glavi stalno u nebesko-cerebralnim visinama i u mašti.

Ubrzo nakon toga sam otišao u vojsku, početkom 2006. u 2. mjesecu. Kako sam od samog početka imao suludu ideju (koju sam, kao i koncert "Gothike" - realizirao) da zadnja tri mjeseca vojske provedem u Osijeku, da vidim modus operandi njihovog kluba, to sam i napravio.

Moram priznati da sam se poprilično razočarao onime čime sam vidio. Orochi mi je pričao da su na predavanja o crtanju na prvom satu došlo 20 ljudi. Na drugi 5. Na treći - 1.

Nadalje, predavanje o origamiju, kulturi i itd... sve je bilo lijepo urešeno idejama, ali, nije se zadržalo. Šteta. Sam lider kluba - Dino D. je genije, i svi iz kluba su stvarno super zakon mega likovi, pristupačni i kao jedna velika obitelj. No... s druge strane... nisu ambiciozni niti će to biti. Dino je stvarno oke lik i sve živo je napravio kako treba, ali, memberi kluba su zakazali (isključiv Orochia, i, naravno jednog i jednog genijalca - elfa).

Po onome što mi je ispričao Terminus, čelnik Riječkog anime kluba s kojim sam u super odnosima - "Nippon" nema više ni projekcije. Šteta. A ja sam bio usred vatre te sam tamo kao totalni outsider došao i pokušao provoditi red. Dobro mi je rekao elf: "Ne možeš doći od nikud, i, provoditi red tamo di si par dana."


Nevažno. "Nippon" - kao i Essekonska SF udruga s kojom "Nippon" dijeli prostore - je sada u svom half-lifeu.


Isto tako, isto kao što Anella zna, ima dio Zagrepčana koji čak je preferirao ići u Osijek na projekcije zbog, kako su oni rekli, prisnije atmosfere 'n' stuff. Tom dijelu sam ja prezentirao kakvu-takvu ideju. Naravno - nakon moje svađe s "Nipponom" dečki sami krenuti.



No ni u snu nisam sanjao da će uspjeti sami i - što je najbolje - da će liderica ZG anime kluba biti tako pametna, načitana, i inteligenta osoba. Naota, načitana u stripovima, mangama, animeima, knjigama, kontemporarnoj animaciji - i još k tome mlada, stvarno zaslužuje da vodi ZG anime udrugu više od mene svadljivca. Nepretencioznost je ovdje lider i ja se nadam da eto, će bar dio ljudi i otći tamo da vidi koje je razlika Banzoko - MaMa. MaMa je starija ekipa, Banzoko su mlađi nadobudni klinci.


E sad - isto kao i ovdje s MaMom, Junkie forumom - ja sam se zakleo da neću postati na junkie dok ne napravim nešto, neki projekt, i pokažem kako stvarno imam želju i ideju i plan. Anella i elf će se sjetiti - prije kojih 7-8 mjeseci sam im pričao kako mi je veza u Bugarskoj (ili je to bila Rumunjska? Moram pogledati.), bivši čelnik anime kluba rekao da je redatelj GITS serije držao predavanje na faksu animacije, u sklopu je posjetio nekoliko anime klubova diljem zemlje.


E sada: zamislite situaciju: dođe netko sličnog kalibra. Što možemo? Jedna ideja:

- Slovenija ima anime klub već 8, 9 godina. Srbija ima od ove godine registriranu Sakurabana udrugu. Bošnjaci se organiziraju i čujem da je Sarajevo pred zaključenjem. Jednostavno napravimo 'tour' tih ljudi.

Hell - ako SF okupljanja poput SFerakona mogu dovoditi SF pisce - zašto mi ne bismo zvali anime i manga autore u goste? Zašto ne? Treba učiti od SF / Fantasy udruga i sve se može napraviti.

(Što sam pokušao da sam kontaktirao neke SF pisce i pokušao ih spojiti sa Sephom. Što je najbolje: najnagrađivaniji HR SF pisac je PRISTAO pisati za "Yoshi" - ali ga je Seph odhebao. A čovjek je pisao o animeu i mangi prije već i cijenjen je na cijelom balkanu. Nadam se da vam je sada jasno zašto je 'napeto' između mene i Sepha...)


Daklem: projekte treba provoditi, a, za to treba prvo imat platformu za to. Ona je došla:

http://banzoku.up-your.com/


Zbilja se radujem tome."

____________________________

Onak . . . Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect


Zadnja promjena: ; pet ruj 07, 2007 1:35 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
No Mercy
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)
No Mercy


Male
Broj postova : 526
Age : 38
Boravište : Zadar-Zagreb
Struka : student
Najdraži Animei : DBZ,Naruto,Hellsing OVA,Pokemon
Registration date : 09.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 12:46 am

Nice Very Happy
[Vrh] Go down
Belphegor
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Belphegor


Male
Broj postova : 14
Age : 37
Boravište : Osijek
Najdraži Animei : Trinity Blood
Registration date : 07.07.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 1:58 am

Pobogu, zašto se vi obazirete na već i Bogu zaboravljenog gubitnika?
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 2:00 am

Belphegor je napisao/la:
Pobogu, zašto se vi obazirete na već i Bogu zaboravljenog gubitnika?
Ovo se danas pojavilo na MAF-u.

I baš je . . . zanimljivo formulirano.
Usput, ja ga ne poznam, meni je ovo sve poprilično novo lol!

A jebiga, tiče nas se. Mislio sam da će možda zanimat ostale.
[Vrh] Go down
No Mercy
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)
No Mercy


Male
Broj postova : 526
Age : 38
Boravište : Zadar-Zagreb
Struka : student
Najdraži Animei : DBZ,Naruto,Hellsing OVA,Pokemon
Registration date : 09.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 2:16 am

da....ne znam ni ja ko je taj lik lol!
[Vrh] Go down
Belphegor
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Belphegor


Male
Broj postova : 14
Age : 37
Boravište : Osijek
Najdraži Animei : Trinity Blood
Registration date : 07.07.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 11:46 am

A čovječe... Lik sa fantazijama o arijevcima u animeu i naravno on bio bio njihov Hitler. Mladić koji pljuje po svima, fantazira da je poznat po svijetu i ima veze u xxyz država, a sam ništa nije postigao. Naravo ima naivčina koji će mu vjerovati i ''slijediti'' ga, ali kako god hoćete, vaš izbor.

U biti, lik koji živi u oblacima, misli da je anime Isus i ne znam da li ima neki sindrom niže vrijednosti pa mora PREUVELIČAVATI i naglašavati sve što je postigao (aka. govorio je godinu dana da je napisao neki članak u Yoshiju). U svakom slučaju zaboli me za jega, samo ćete vi gubiti vrijeme -_-
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 12:07 pm

Belphegor je napisao/la:
A čovječe... Lik sa fantazijama o arijevcima u animeu i naravno on bio bio njihov Hitler. Mladić koji pljuje po svima, fantazira da je poznat po svijetu i ima veze u xxyz država, a sam ništa nije postigao. Naravo ima naivčina koji će mu vjerovati i ''slijediti'' ga, ali kako god hoćete, vaš izbor.

U biti, lik koji živi u oblacima, misli da je anime Isus i ne znam da li ima neki sindrom niže vrijednosti pa mora PREUVELIČAVATI i naglašavati sve što je postigao (aka. govorio je godinu dana da je napisao neki članak u Yoshiju). U svakom slučaju zaboli me za jega, samo ćete vi gubiti vrijeme -_-
Znam za priče o njemu.

I stvarno mi je zanimljivo kako se ovaj post bez greške uklapa u sve glasine koje sam čuo lol!

Reko sam da mi je to novo jer do sad nisam ništa njegovog čitao niti ga upoznao, sve sam iz druge ruke saznao.
[Vrh] Go down
OmenRider
Danshaku (baron)
Danshaku (baron)
OmenRider


Broj postova : 311
Age : 36
Boravište : Neo-Tokyo
Najdraži Animei : Akira,Project Freedom,Yukikaze
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimepet ruj 07, 2007 2:26 pm

this is fun.guy is talking about me...a nikad me nije upoznao xD hahahahaha hoćemo još!hoćemo još! Laughing a najjače je kako piše - Banzoko. toliko o njegovom poznavanju japanskog xD
[Vrh] Go down
http://omenrider.deviantart.com/
Inny
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Inny


Female
Broj postova : 18
Age : 34
Boravište : ZG
Registration date : 17.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimesub ruj 08, 2007 3:22 am

Lol.. Cula sam za tog lika, nikad srela...

Ajde, bar je ovaj klub na dobrom glasu. Very Happy
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimesub ruj 08, 2007 1:20 pm

Inny je napisao/la:
Lol.. Cula sam za tog lika, nikad srela...

Ajde, bar je ovaj klub na dobrom glasu. Very Happy
Hm, ako nas Jan reklamira, neće još dugo bit lol!
[Vrh] Go down
The Beast
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
The Beast


Male
Broj postova : 92
Age : 36
Boravište : With the Ignorance from your Cross as the Witness, the Truth of your Tragedy made you Justice
Struka : Kapetan svijeta
Najdraži Animei : Žena iz Vode, HA!!
Registration date : 02.08.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimečet ruj 13, 2007 11:36 pm

Citat :
Ubrzo nakon toga sam otišao u vojsku, početkom 2006. u 2. mjesecu. Kako sam od samog početka imao suludu ideju (koju sam, kao i koncert "Gothike" - realizirao) da zadnja tri mjeseca vojske provedem u Osijeku, da vidim modus operandi njihovog kluba, to sam i napravio.

ROFL e došla Gothika i rekla da bu ovdje svirala ako treba i besplatno da se promoviraju, Phantasma i Alen se dogovorili oko organizacije, i da bu Alen vodil tu večer, a ovaj se guzi oko Tommya Phantasme jer, kao i dosta drugih kriplova, imaju neku genijalnu misao da je Tommy access into GOTHIC network (Whereas everybody knows shit), pa je on sada super organizator koji dovodi - Gothiku. NEMOJ! Da ne pričam o tome kaj je sve nasral za njegovo poznavanje rock/metal scene, upoređujući potpuno nepovezljive bendove C ratinga (kao npr. da uspoređujemo Blind Guardian s Wuldarakom) ali u ovom slučaju nešto tipa Gothminister s Dimmu Borgirom (Mislim..wtf?) ili Machine Head s Rammsteinom (Wtf?) jer on, pazi sad ovo, sluša Hellectro i Aggrotech (Wtf x4?) i uber je upućen. Podsjeća me na Arnamentiu s blogova i čmarova. And so on?

Citat :
ne znam da li ima neki sindrom niže vrijednosti pa mora PREUVELIČAVATI i naglašavati sve što je postigao (aka. govorio je godinu dana da je napisao neki članak u Yoshiju).

Ovo je poprilično opasno precizna definicija koje se podosta ljudi nije moglo oteti dojmu, uključujući i mene, kojem šalje svaki put kad mu se nekaj u životu dogodi. (Ili barem misli) NPR, "Rekao mi je Tommy da mogu organizirati party." Vau. Ili "Upoznao sam glavnog DJ-a u Sisku". Vau. Ili "Nastupa Gothika, koncert koji organiziram JA (ozbiljno)." Vau. Još kad bi sve što dodatno kaže bila istina (A tako sam ga zvjerski ulovio tijekom jednog razgovora jedno devet deset puta da bi mene osobno sve sram bilo). I tako. Da, u svakom slučaju veoma iskompleskirana i nesigurna osoba koja silno želi + reputaciju.

Citat :
this is fun.guy is talking about me...a nikad me nije upoznao xD hahahahaha hoćemo još!hoćemo još!

Tends to do that. Moglo bi se reći da, npr, ako spomeneš da si se dopisival s Amon Amarthom on će to preoblikovati u svoje vlastito iskustvo i on si je super s Amonima. Na primjer.

Citat :
Hm, ako nas Jan reklamira, neće još dugo bit

Da, jer ako priča u krugovima u kojima nemamo pristup onda manipulira informacijom kako mu koji član odbrusi.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/decadentsympozium
The Beast
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
The Beast


Male
Broj postova : 92
Age : 36
Boravište : With the Ignorance from your Cross as the Witness, the Truth of your Tragedy made you Justice
Struka : Kapetan svijeta
Najdraži Animei : Žena iz Vode, HA!!
Registration date : 02.08.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimened ruj 30, 2007 7:37 pm

Evo danas mi cura igrom slučaja naletjela.

JOŠ MALO fantazije.

Jan the Creator


Ja u to nisam vjeroval, al ovaj je doslovno drustveni parazit.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/decadentsympozium
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimened ruj 30, 2007 9:08 pm

Haha vjerovao ili ne vidio sam to slučajno prije par mjeseci . . . lol!

Usput, za mnogo smijeha, čitajte ovaj topic - http://manga.net-junkie.org/forum/index.php?topic=3424.0
[Vrh] Go down
The Beast
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
The Beast


Male
Broj postova : 92
Age : 36
Boravište : With the Ignorance from your Cross as the Witness, the Truth of your Tragedy made you Justice
Struka : Kapetan svijeta
Najdraži Animei : Žena iz Vode, HA!!
Registration date : 02.08.2007

Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitimeuto lis 02, 2007 5:07 pm

Evo još malo ludorija, ak se ko sjeća Jan je širil priču kak si je on frend s tommyem i kak je on organiziral dolazak Gothike s njim...e pa...well...Kaže Tommy da nema pojma tko je taj čovjek i zašto je taj čovjek uoopće povezan s njim. :]
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/decadentsympozium
Sponsored content





Errrrm . . . Empty
PostajNaslov: Re: Errrrm . . .   Errrrm . . . Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Errrrm . . .
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Off-Topic :: Opće Rasprave-
Forum(o)Bir: