Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post

Go down 
+12
Kyo
Earthquack
Aral
Tomac
XRay
leaesca
iMarko
RedRidingHood
No Mercy
OmenRider
Qisrem
Neph
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet lip 21, 2007 10:31 am

Evo, da imamo barem jedan aktivan topic u ovom podforumu, malo mi je žalosno gledat ovo neaktivno.

Dakle, ako se modovi i/ili admini slažu, ovo će bit topic za Now Watching, ali gdje su komentari i rasprave dobrodošli, da nije samo suhoparno nabrajanje i nabijanje post counta.

Npr.

Sad gledam Eureka 7, 34. ep. Malo im predugo treba da razviju radnju kak spada. Mislim, nešto se počelo zbivat tek prije 2 ep. Neznam . . . činilo mi se da će bit sve zanimljivije.
Slabo objašnjavaju pozadinsku priču, što me jako smeta . . . likovi su totalno bizarni, niti jednom nije objašnjena prošlost . . .
Ostalo je petnaestak ep do kraja . . . bolje im je da se nešto maestralno dogodi.
[Vrh] Go down
Qisrem
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)



Male
Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 13.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet lip 21, 2007 10:58 am

Cowboy Bebop ep 19/26.
Službeni "Kick-ass" anime 9/10. (savršen omjer svih elemenata: com/dram/act)
Jedno lijepo zaokruživanje na kraju prve sezone (ep. 12-13). Napokon da niti jedan od glavnih likova nije izrazita dobričina nego su svi realisti. Šteta što su već ljudi govorili što se događa na kraju Crying or Very sad .
[Vrh] Go down
OmenRider
Danshaku (baron)
Danshaku (baron)
OmenRider


Broj postova : 311
Age : 36
Boravište : Neo-Tokyo
Najdraži Animei : Akira,Project Freedom,Yukikaze
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet lip 21, 2007 11:00 am

dobra ideja =)

gledam Hitsuji no Uta OVA ep 2.
Priča je dobra, samo mi se ne sviđaju prenagli prelasci iz jedne u drugu scenu,sve se prebrzo prebacuje pa je teško uhvatiti sve unatoč mirnom ritmu kadrova....
[Vrh] Go down
http://omenrider.deviantart.com/
No Mercy
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)
No Mercy


Male
Broj postova : 526
Age : 38
Boravište : Zadar-Zagreb
Struka : student
Najdraži Animei : DBZ,Naruto,Hellsing OVA,Pokemon
Registration date : 09.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet lip 21, 2007 2:11 pm

Bleach 23. epizoda......ne mogu stati gledati.......
[Vrh] Go down
RedRidingHood
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
RedRidingHood


Male
Broj postova : 10
Age : 40
Boravište : Wouldn't you like to know
Struka : Sobna biljka
Najdraži Animei : Sve od Yoshitoshi Abea i Satoshi Kona
Registration date : 09.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimesub lip 23, 2007 2:15 pm

Gunbuster 2 Smile
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimesri lip 27, 2007 12:16 am

Pogledao konačno Gilgamesh do kraja . . .

Ovo je jedan od najčudnijih krajeva koje sam ikad vidio.

Bio bi odličan kad čitava serija nebi bila toliki treš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimesri lip 27, 2007 12:23 am

Cowboy Bebop eps 11
Ponovno gledam seriju i odlična mi je ne znam koja mi je epizoda bolja Smile
[Vrh] Go down
iMarko
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
iMarko


Male
Broj postova : 5
Age : 41
Boravište : Zagreb
Struka : Student
Najdraži Animei : GitS, Jin Roh, Spirited Away, Death Note, Bleach, Golden Boy
Registration date : 27.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimesri lip 27, 2007 8:20 pm

Pa trenutno se gleda dosta toga...evo upravo je završio Death Note - izvrstan anime, svakako ga preporučam, gleda se i Bleach - pošto sam pogledao sve čeka se da se sutra odmah skine nova epizoda, zatim Darker than Black - novi anime od ove godine, pa Kenichi - dužu naziv je History strongest desciple Kenichi, meni vrlo zabavan, zatim Sola, Nagasarete Airantou te Dennou Coil i Devil May Cry - sve novi friški naslovi. Danas sam i skinuo film Paprika koji je na dobrom glasu pa me baš zanima kakav je...
[Vrh] Go down
Qisrem
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)



Male
Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 13.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet lip 28, 2007 12:55 am

Isčekivajući FMP, GTO, Goldern Boy i Samuri Shaploo, kao inaće dobio sam ništa od navedenog. [Goran I'll see you before the week ends] Kako got bilo ipak sam uspio pronaći solidan *light* anime.

Black Cat ep. 4 / 23

Radnja se vrti oko 4-5 glavnih likova koji love različite kriminalce/mafijaše. Jedna grupa *Sweaper* bounty hunteri ih lovi žive kod druga grupa *Chronos* obavlja cilj na zanemarujući tko se umre na putu. Ima akcije, ima zezancije, likovi su razrađeni i sve se može čist ugodno pratiti. Sve u svemu čist solidan *light* anime.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 02, 2007 9:04 am

Qisrem je napisao/la:
Cowboy Bebop ep 19/26.
Službeni "Kick-ass" anime 9/10. (savršen omjer svih elemenata: com/dram/act)
Jedno lijepo zaokruživanje na kraju prve sezone (ep. 12-13). Napokon da niti jedan od glavnih likova nije izrazita dobričina nego su svi realisti. Šteta
Evo ja ga gledam po drugi put i baš sam na istoj epizodi sada kao i ti Smile
Samo što nemam titlove za nju affraid Prošli put kada sam gledao sam ju preskocio, sada planiram naci titlove
[Vrh] Go down
leaesca
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
leaesca


Female
Broj postova : 46
Age : 36
Najdraži Animei : Escaflowne, ParaKiss
Registration date : 10.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 02, 2007 4:31 pm

Pogledala Interstellu 5555
Kmica i mrakača yea!!
[Vrh] Go down
XRay
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
XRay


Male
Broj postova : 7
Age : 36
Boravište : Zagreb
Najdraži Animei : Death Note, FMP
Registration date : 01.07.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 02, 2007 5:21 pm

Sad sam na epizodi 7 stratosa 4 advance.
Fantastican anime. Danas cu ga zavrsit, sto naci da su bila potrebna 2 i pol dana da ga zavrsim. Advance mi je dosta bolji od prve sezone, epizoda 5 je legendarna!
[Vrh] Go down
Tomac
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Tomac


Male
Broj postova : 11
Age : 35
Boravište : Dubrovnik
Struka : buduci student
Najdraži Animei : Naruto, Death Note, FMP
Registration date : 30.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 02, 2007 5:38 pm

FMP: The Second Raid
na 8 epizodi trenutacno
krvaviji od prethodna dva FMPa
one sestre su predobre Embarassed
vjerojatno cu do veceras zavrsi TSR, pa onda na Tenjou Tenge ^^
[Vrh] Go down
Aral
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)
Aral


Male
Broj postova : 35
Age : 39
Boravište : Wrapche City Boyz
Najdraži Animei : FMP,Dragon Ball,GITS,Naruto,One Piece,Ikkitousen Dragon Destiny,Death Note
Registration date : 30.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 02, 2007 6:15 pm

One piece: 4. epizoda

Evo pocelo je maratonsko skidanje i gledanje One Piece, svih 314. epizoda, ak pogledam i skinem za mjesec dana bravo ja,makar nekak sumnjam u to,barem sto se tice onog dijela o gledanju ^^ Inace kaj da drugo kazem, anime mi je mrak i bas me zanima kak ce se stvari odvijat.
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimeuto srp 17, 2007 12:41 pm

Pogledao Eureka 7 - totalno razočaranje. Takav lijepi porast napetosti i razvoj priče od 40-47 ep, i onda zadnje 3 epizode strmoglavi pad u dosadu i besmisao.

Macross - oko 17. ep, nije loše, malo predvidljivo al to je za očekivat.

Gunbuster 2 - 2 ep., manijakalno Very Happy

Gundam Seed Destiny sam službeno odustao kod 44. epizode.

Paprika - odličan film.

Pale Cocoon - e ovo me oduševilo. Najbolji kratki anime koji sam ikad pogledao.
[Vrh] Go down
Earthquack
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Earthquack


Male
Broj postova : 14
Age : 34
Registration date : 15.07.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimened srp 22, 2007 5:49 am

Goran je napisao/la:
Pogledao Eureka 7 - totalno razočaranje. Takav lijepi porast napetosti i razvoj priče od 40-47 ep, i onda zadnje 3 epizode strmoglavi pad u dosadu i besmisao.
Meni niposto nije bio razocaranje Neutral
Jedine dosadne epizode su mi bile one na pocetku (1-14 otprilike) jer se tek nakon njih pocela otkrivati radnja

Ja sam pogledao Gankutsuou (The Count of Monte Cristo) i jos se ne mogu nadiviti njegovoj genijalnosti. Surprised

Sada gledam Tsubasa Chronicle i uzivam...bas je nekako opustajuc anime Smile
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimened srp 22, 2007 1:38 pm

Earthquack je napisao/la:
Meni niposto nije bio razocaranje Neutral
Jedine dosadne epizode su mi bile one na pocetku (1-14 otprilike) jer se tek nakon njih pocela otkrivati radnja
Počela otkrivat, al nikako da se išta počne zbivat, barem ne do nakon one apsolutno beskorisne epizode s nogometom.

Kažeš da te smetaju animei u kojima ima puno epizodnih događaja, a Eureka ih je prepuna.
Npr, onaj tip koji živi u osami sa ženom, kad su išli po ono čudnovato voće, nogomet . . . više se ni ne sjećam.

O glavnoj radnji se čitavo vrijeme priča i daju neke naznake ("mi moramo ovo mi moramo ono") al od razvoja ništa sve do tamo ep 40 . . .
Zato me razočaralo.
I činjenica da je dosta stvari ostalo totalno neobjašnjeno i nelogično (npr.
Spoiler:
), to valjda sami trebamo zaključit, ili gledat objašnjenja po Wikipediji. A to ne volim nimalo.

Klasična fora kad ti daju minimalno podataka tako da bi na kraju mogli manipulirat događajima kako im paše. Urzočno-posljedična veza praktički ne postoji lol!
Npr:
Spoiler:

Da ne spominjem kako su nelogično i naprasno promijenili karaktere nekih likova na kraju samo da uspiju povezat neke nelogičnosti i/ili da bude hepi end (npr.
Spoiler:
).

+ kraj je totalna pušiona. lol!
[Vrh] Go down
Earthquack
Heimin (commoner)
Heimin (commoner)
Earthquack


Male
Broj postova : 14
Age : 34
Registration date : 15.07.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimened srp 22, 2007 9:07 pm

Goran je napisao/la:

Kažeš da te smetaju animei u kojima ima puno epizodnih događaja, a Eureka ih je prepuna.
Npr, onaj tip koji živi u osami sa ženom, kad su išli po ono čudnovato voće, nogomet . . . više se ni ne sjećam.
Smetaju me animei kod kojih su sve ili vecina epizoda takve (npr., Galaxy Angel, Excel Saga, Abenobashi Mahou Shotengai)
...a sto se tice tih epizoda u u Eureki...nebi oni bez njih uspjeli doci do brojke 50 lol!

Goran je napisao/la:

Spoiler:
), to valjda sami trebamo zaključit, ili gledat objašnjenja po Wikipediji. A to ne volim nimalo.
Klasična fora kad ti daju minimalno podataka tako da bi na kraju mogli manipulirat događajima kako im paše.
Haha imas pravo. To je i meni bilo cudno Laughing

Goran je napisao/la:

Npr:
Spoiler:
lol ja ne pazim na sve te detalje kao ti. Dokle god je anime napet i prica je dobra meni ne smeta Smile

Goran je napisao/la:

Da ne spominjem kako su nelogično i naprasno promijenili karaktere nekih likova na kraju samo da uspiju povezat neke nelogičnosti i/ili da bude hepi end (npr.
Spoiler:
).
Pa zar se nije ona promijenila zbog onog Dominica?
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimened srp 22, 2007 10:12 pm

Earthquack je napisao/la:
lol ja ne pazim na sve te detalje kao ti. Dokle god je anime napet i prica je dobra meni ne smeta Smile
Da, ljudi mi govore da previše cjepidlačim lol!
Al eto, dosta sam izbirljiv i detalji su mi najbitniji.

Earthquack je napisao/la:
Pa zar se nije ona promijenila zbog onog Dominica?
Je, al Dominic paradira pred njom punih 40 ep, a ona 100% promijeni svoj karakter u 15 min Very Happy

Mislim, ne kažem ja da je to nemoguće, samo da su to jako nespretno i zbrzano izveli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 23, 2007 1:17 am

Nastavljam gledati Berserk koji nikad nisam pogledao do kraja.
Sada sam na 12 epizodi, ne znam, dosadno mi je, ali moram pogledati do kraja
[Vrh] Go down
Kyo
Samurai (knight)
Samurai (knight)
Kyo


Male
Broj postova : 177
Age : 36
Boravište : City of fallen angels
Struka : Gamer
Najdraži Animei : Samurai Deeper Kyo, Neon Genesis Evangelion
Registration date : 10.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 23, 2007 3:16 am

Gledam Karin 9. epizoda..Predobar mi je anime makar ne gledam bash takve tipove.
[Vrh] Go down
http://crozh.1.forumer.com/
Qisrem
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)



Male
Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 13.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimečet srp 26, 2007 11:56 pm

Pogledao par dobrih anime-a zadnja 2 dana...

Macross Plus - osobno nepoznat anime do prije par dana, bio je guš pogledati 4 kratke epizode s solidnom dinamikon pokreta i ok likovima. Stariji naslov, pa animacija nije najbolja moguća. Ako je netko mecha ljubitelj a nije još čuo za ovo kao ja, nek ode pogledati. Za neupučene poput mene više podataka: http://en.wikipedia.org/wiki/Macross

Gits Solid State Sociaty - Nastavak 2nd GiG SAC film prati orginalni SAC po svemu. Zanimljiva komplicirana priča, luda animacija(kvragu i MQ Crying or Very sad ) i malo akcije, s dovoljnom količinom SF za svakog znan-fan ljubitelja. Jednom riječju: Gits.

Tokyo Godfathers - Film o 3 bezkućnika koji pronađu bebu i odluče ju vratiti natrag obitelji. Makar ne zvuči kao baš nešto film je poprilično dobar. Polu ozbiljno, polu komedija u detaljima, preporuka svima koji žele pogledati nešto kratko polu ozbiljno.

PS.
The Melancholy of Haruhi Suzumiya ep 1-7.
Eemm... well...

I still don't like it... hmm... ye... bye
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepet srp 27, 2007 12:31 am

Gunbuster 2 je totalno ludilo.
[Vrh] Go down
Neph
Shishaku (viscount)
Shishaku (viscount)



Male
Broj postova : 486
Age : 36
Boravište : Zagreb, selo pokraj Varaždina
Struka : Studenat
Najdraži Animei : Neon Genesis Evangelion, ha!
Registration date : 06.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 30, 2007 4:57 pm

Pogledao negdje 7, 8 ep Burst Angel.

Glupavo i neoriginalno, al pogledat ću još do 13. prije neg odustanem.
[Vrh] Go down
Qisrem
Jinushi (landlord)
Jinushi (landlord)



Male
Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 13.06.2007

Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitimepon srp 30, 2007 6:18 pm

Death Note ep. 23
Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooo etc. ool. Još uvijek nije nimalo dosadno mislim da ni neće biti.

EDIT: Crying or Very sad Crying or Very sad Preporuka... Stati na 26 ep. i odrezati zadnjih 23 sec serije...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Empty
PostajNaslov: Re: Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post   Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sad gledam & rasprave - pročitat prvi post
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rasprave o animeu
» Post-Rock/metal/Sludge

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Japanska Produkcija :: Anime-
Forum(o)Bir: